Giresun

MİLLET İTTİFAKININ CHP’Lİ ADAYI KERİM AKSU ‘ÖNDEYİZ, KAZANIYORUZ” DEDİ…

Belediye Başkanı Kerim Aksu seçimlere önde girdiğini söyledi. Belediye Başkanı ve Millet İttifakının Belediye Başkan Adayı Kerim Aksu, seçimlerin demokrasinin kantarı olduğuna dikkat çekerek; “İyi ki sandık var, iyi ki seçme ve seçilme hakkı var. Kazanıyoruz, Giresun kazanıyor, halkımız kazanıyor. Kimse halkı korkutmaya, baskı altına almaya kalkmasın. Son iki güne önde giriyoruz. Bu yüzden panik içerisindeler. Giresun hep bana sahip çıktı. 10 yıl halkımızı ayırmadan, şundan bundan demeden hizmet ettim. Yine hizmete devam edeceğiz“ dedi.

Giresun halkının hiçbir dönemde baskılara boyun eğmediğine dikkat çeken Başkan Kerim Aksu şöyle devam etti; “Biz kırmadan, dökmeden demokrasi çerçevesinde bir seçim çalışması yürüttük. Ben Giresun Halkına güveniyorum. Kimse halkın iradesine ipotek koymaya kalkmasın, Giresun halkı herkesi iyi tanıyor. Kimin arkasında duracağını iyi bilir. Biz Giresunlunun derdiyle dertlendik, sevincine ortak olduk. İşsizimize, gencimize, yaşlımıza, engellimize, emeklimize, kadınımıza, her vatandaşımıza sahip çıktık. Her vatandaşımızı kucakladık. 10 yıldır herkese eşit davrandık. Bundan sonra da aynı anlayışla devam edeceğiz.“

31 Mart akşamı sandıktan umudun, huzurun, barışın çıkacağına vurgu yapan Başkan Kerim Aksu; “Bizim yolumuz halkın yoludur. Giresun halkı oyunu gıda paketine, alış veriş fişine göre vermez. Giresun Halkı, Devletine, Bayrağına, Cumhuriyetine, Atatürk’e bağlılığını her zaman göstermiştir. Bu ülke bizim, bu şehir bizim. Neye ihtiyacımız var? Sevgiye, kardeşliğe, barışa, hoşgörüye, huzura. 31 Mart akşamı ülkemde, Giresunumda güneş tekrardan doğacak, umut, sevgi galip gelecek. Ben halkımızın kardeşi, abisi, evladı oldum. Beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan, sevgiyle bağrına basan Giresun Halkına şükranlarımı sunuyorum, yine kol kola, dayanışma içinde geleceğimizi tayin edeceğiz.” şeklinde açıklamasını tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir