logo

reklam
20 Mayıs 2015

MHP’YE GÖRE AKP GÖZ BOYUYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanı İbrahim Dizdar yapmış olduğu basın açıklamasında, seçimlere 20 gün gibi kısa bir süre kala AKP’nin “Toplu açılış” numarası ile halkı yanılttığını, bunun sonuncusunun ise ilerleyen günlerde Çamoluk ilçesinde yaşanacağını” söyledi.

26 Mayıs 2015  günü 17 hizmetin Toplu açılış töreni” yapılacağını hatırlatan Dizdar, AKP İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü’ye,  Çamoluk İlçesinde toplu açılış yapılacak yerleri beraber gezmeyi teklif etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl Başkanı “sanki İlçeye fabrikalar, tesisler yapılmış gibi. Reklamı yapılan açılış töreninin içeriğini araştırdığımızda ise AKP’nin resmen milletle dalga geçtiğini, geçeceğini gözlemledik. Türkiye’de hangi Bakan acaba, yıllar önce yapılan bir yolun, yeri değiştirilen bir çocuk parkının ya da badana yapılan bir binanın açılışını yapmıştır merak etmekteyiz.

%92’lik bir oranla AKP’de destek veren Çamoluk İlçe halkıyla resmen dalga geçildiğini ifade eden Dizdar “Şimdi Sayın Bakan 17 hizmetin açılışını yapacak, yarın tüm basında Giresun halkına “Bakan Çamoluk’ta 17 hizmet açtı” denilecek. Halk Çamoluk’a büyük hizmetlerin geldiğini düşünecek. Ben buradan AKP İl Başkanı Tütüncü’ye çağrıda bulunuyorum. Gel beraber gidip Çamoluk’ta 17 hizmetinizi gezelim, Giresun halkına beraber müjdeleyelim” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?