GiresunSiyaset

MHP’DE DEVİR-TESLİM..

28 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirilen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Merkez İlçe Kongresinde seçimleri kazanan Av. Müjdat Öz düzenlenen törenle görevi resmen devraldı.

MHP İl Binasında düzenlenen törene İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum, eski – yeni merkez ilçe başkanları, il – ilçe yöneticileri ve partililer katıldı.

03Törende konuşan MHP İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum, başarılı bir kongre süreci geçirdiklerini belirterek, “Tam demokrasi ile yapılan seçimlerde 16 ilçede yönetim kurullarımız yapılan seçimlerle yenilenmiştir. Birçok ilçede tek liste ile bazı ilçelerde de çift, merkezde de 3 liste ile seçimlere gidilmiştir. Yapılan bu kongreler Milliyetçi ve Ülkücü camiaya yakışır erdemlikle gerçekleşmiştir. Seçimlerimizin kaybedeni olmamış herkes kazanmıştır. Dahası bu kongrelerden MHP güçlenerek çıkmıştır. Bu devir teslim töreni MHP’nin iktidarı ile taçlanacaktır” dedi.

Görevi devreden Merkez İlçe Başkanı Selahattin Öksüz yaptığı konuşmada şunlara yer verdi; “Bundan sonraki hayatımız Partimizin bir neferi olarak devam edecektir. Birlik beraberlik içerisinde geçen devir-teslimden sonra göreve gelen arkadaşlarımızın bayrağı daha da yükseklere taşıyacaklarına olan inancım tamdır. Bu vesile ile Müjdat Öz Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum.” 

Son kongrede Merkez ilçe Başkanlığına seçilen Av. Müjdat Öz ise, eski başkan Selahattin Öksüz’e teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “Hizmet bayrağını teslim alıyorum. Bu görev bayrağını daha yukarılara taşımak için var gücümüzle elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Önümüzde çok önemli ve kritik Milletvekilliği genel seçimleri var. Göreve başlar başlamaz da bu seçim çalışmalarına başlamış olacağız. Partimizi iktidar yapmak için beklenenin de üzerinde performans sergileyeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir