GiresunSiyaset

MHP PİRAZİZ KONGRESİ YAPILDI

 Milliyetçi Hareket Partisi Piraziz İlçe Kongresi gerçekleştirildi. Mevcut ilçe başkanı Atılay Altunköse güven tazeledi.

Divan başkanlığını MHP MYK üyesi İsmail Bozalioğlu’nun, yaptığı kongrede konuşan İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum, Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin mesajını okudu.

 DR. ERZURUM’DAN, BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Mesajdan sonra bir konuşma yapan Dr. Orhan Erzurum, “İnşallah ülkemizde de huzur ve birlik, burada olduğu gibi olur. Herkes bir arada ve birlik içerisinde… Bu Türkiye’nin de ihtiyacının olduğu bir durum. Özellikle son günlerde çevremizdeki coğrafyada kardeşkanının akıtıldığı bir dönemde, Türkiye’de bu birliğin MHP çatısı altında sağlanmış olması bizi sevindiriyor” dedi.

 KONGRE VE SEÇİM SÜRECİ

“İl ve ilçe kongrelerimizin devamında genel seçim var. MHP’nin çok güçlü bir şekilde bu genel seçime girebilmesi için bu birlik ve beraberliğin artarak devam etmesi gerekiyor” diyen Dr. Erzurum, şunlara yer verdi; “MHP’ye ülkenin, devletin ve milletin ihtiyacı var. MHP, devlet ve millet menfaati söz konusu olduğunda her zaman bunları partinin menfaatinin önünde tutup, destek oluyor. Bu topraklarda birlik ve beraberlik içerisinde olursak, ancak muhafaza edebiliriz.

MHP kadrolarının özellikle gelecek seçimde çok iyi şekilde organize ve birlik olup, Giresun’dan da milletvekillerini meclise göndererek, genel merkezin çalışmalarına katkı sağlaması gerekiyor.”

 ALTINKÖSE GÜVEN TAZELEDİ

Atılay Altunköse başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Mehmet Kasap, Yılmaz Çatal, Mustafa Arslan, Yüksel Uzun, Reşat Bayrak, Aykut Demircan, Aşlar Çatal, Ali Aktürk, Ülkü Aydın, Mehmet Altunbaş, Olcay Bekçi, Turan Akçay, Sedat Akkaya ve Ufuk Köse.

 DİĞER İLÇE KONGRELERİ

Son Piraziz ve Çamoluk ilçe kongreleri tamamlanırken, Güce 27 Kasım, Alucra 29 Kasım, Şebinkarahisar 30 Kasım, Dereli ve Bulancak 2 Aralık, Keşap 4 Aralık, Espiye 9 Aralık, Eynesil 10 Aralık, Yağlıdere 13 Aralık, Doğankent 14 Aralık, Çanakçı 20 Aralık, Görele 21 Aralık, Tirebolu 27 Aralık ve Merkez İlçe 28 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek. İl kongresi ise 25 Ocak 2015 tarihinde yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir