logo

reklam
19 Şubat 2015

MHP İL BAŞKANI’NDAN VALİ’YE ÇAĞRI

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl Başkanı İbrahim Dizdar, Türkiye’nin parti devleti gibi yönetildiğini söyledi. Diğer partilere gösterilmeyen hoşgörünün AKP’ye fazlasıyla sağlandığına dikkat çekerek Emniyet güçlerini görevlerini yapmaya davet etti.

Dizdar, geçtiğimiz Cumartesi günü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen Adalet ve Kalkınma Partisi İl kongresi için İl Geneline asılan parti bayrakların aradan günler geçmesine rağmen kaldırılmaması karşısında kanunların işletilmemesinin çifte standart olduğunu vurguladı.

Dizdar, “Son duyarsızlık ve görevlilerin görevlerini yapmaması ülkenin parti devleti gibi yönetildiğini bir kez daha ortaya koymaktadır. Bu konuda AKP dışındaki partilere aslan kesilen ve kongre sonrası hemen akşamdan parti materyallerini kaldırtan güvenlik kuvvetleri iktidar partisine gelince neden görevlerini ihmal ediyorlar? Bu noktada Giresun Valisini ve Emniyet teşkilatını göreve davet ediyoruz” dedi.

Dizdar, “Gerek seçim kanunu gerekse çevre kirliliği açısından AKP’nin ve ona fırsat sağlayan devlet görevlilerinin çifte standardına son verilmelidir. Seçim sürecine girdiğimiz bu günlerde bu tür konulara daha hassas olunmalıdır” ifadelerine yer verdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?