GiresunSiyaset

MHP GİRESUN ADAYI HASAN YILMAZ’DAN ORDU KIYASLAMASI

MHP Giresun Belediye başkan adayı Hasan Yılmaz, ziyaretlerini Giresun Barosu’yla sürdürdü.

Samimi sohbet havasında geçen ziyarette Yılmaz; “90’lı yıllar ve 2000’li yılların başlarında Ordulular gezmek ve alışveriş yapmak için Giresun’u tercih ediyordu. Geldiğimiz noktada Giresun Büyükşehir olması gerekiyorken Ordu Büyükşehir oldu.

Ordu belediyecilik anlamında yaptığı hamleler ile gelişerek büyüdü. Şimdi Giresunlular gezmek ve alışveriş yapmak için Ordu’ya gidiyor. Şehrimizde, esnafımızda kalması gereken para her gün azar azar Ordu’ya gidiyor. Dolayısıyla Giresun’un geleceği Ordu’ya gidiyor.

Bu gerek siyasi gerek kültürel gerekse ekonomik yoldan, şuan farkında olamasak bile bu durum ileride sorunlar doğurabilecek bir boyuta ulaşmaktadır. Şehrimizde bunun gibi bir çok sorun mevcut, biz bu sorunları çözmek adına adaylığa çıktık. Ben, acaba oy alabilir miyim kaygısıyla değil tüm samimiyetim ile şehrime nasıl kalıcı hizmetler kazandırabilirim kaygısıyla bu yola çıktım, ne gerekiyorsa yapmaya da hazırım.

Onun için sizlere kendimi, vizyonumu ve projelerimi anlatmak adına burada bulunuyorum ve desteklerinizi bekliyorum” dedi.MHP GİRESUN ADAYI HASAN YILMAZ'DAN ORDU KIYASLAMASI

Öte yandan Giresun Ülkü Ocaklarına bağlı gençler MHP İl Hizmet Binasına düzenlediği sürpriz ziyaret ile MHP’den Giresun Belediye Başkan Adaylığı yarışına çıkan Dr. Hasan Yılmaz’a tam destek sözü verdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir