GiresunSiyaset

MHP ADAYI ERZURUM MUHTARLARI UYARDI

Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP) Giresun Milletvekili Dr. Orhan Erzurum, muhtarlara çağrıda bulunarak, “Baskılara ve tehditlere boyun eğmeyin. Tarafsızlığınızı her zaman koruyun” dedi.

Seçim gezileri Yağlıdere İlçesi, Merkeze bağlı Burhaniye köyü, Fındık Pazarı, Gemiler Çekeği, Gedikkaya ve Aksu Mahallelerinde sürdüren Milletvekili Dr. Orhan Erzurum vatandaşlardan destek istedi.

Haftanın ilk ziyaretini Yağlıdere İlçesine yapan Milletvekili Dr. Orhan Erzurum İlçede köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Milletvekili Dr. Erzurum, muhtarların köylerinde ve mahallelerinde kanaat önderleri olduğunu söyledi.

”Hizmet noktasında kendi insanımıza faydamız olacaksa kendi içimizden birilerinin milletvekili olması lazımdır” diyen Dr. Erzurum, “İşte orada da doğru adres biziz. Giresun’un bütün ilçeleri bizim için aynıdır. Ben Derelili olduğum kadar da Yağlıdereli’yimdir. Bu memleketin her tarafı bizimdir. Bizler 7 Haziran seçimlerinde Giresun’da yaklaşık 49 bine yakın oy aldık. Sokağa çıktığımız zaman hiçbir vatandaşımızı partisine göre ayırmıyoruz” ifadelerini kullandı.

Muhtarlara açık çağrıda da bulunan Dr. Orhan Erzurum, “Baskılara ve tehditlere boyun eğmeyin. Tarafsızlığınızı her zaman koruyun. Bizler sizlere hizmet etmek için parti ayrımı sen ben ayrımı yapmadan çalışacak, her sorununuza çözüm bulacağız” şeklinde konuştu.

“HİZMET VE VEFA BORCUM VAR”

Yağlıdere’nin ardından Merkeze bağlı Burhaniye köyüne geçen Milletvekili Dr. Erzurum köy meydanında vatandaşlarla bir araya geldi. Köy ziyaretinde Burhaniye’nin ve Giresun’un önde gelen siyasetçilerinden Şafak Hisarkaya’yı da ziyaret eden Erzurum, “7 Haziran günü şahsıma ve partiye verdiğiniz desteği görmemezlikten gelmemiz mümkün değil. Size hizmet ve vefa borcum var. Siz beni sahipsiz ve yalnız bırakmadınız, bu kardeşinizde sizleri asla yalnız bırakmayacaktır” ifadelerine yer verdi.

“YARIN SEÇİM BİTER SİZ VE BİZ KALIRIZ”

Gezilerini Fındık Pazarında sürdüren Dr. Orhan Erzurum esnaflardan destek istedi. Giresun çocuğuna sahip çıkılmasını isteyen Erzurum, şunlara yer verdi; “Yarın seçim biter, burada sadece siz ve biz kalırız. Giresun’u çok sevdiğini, büyük hizmet edeceklerini söyleyen kişileri arasanız bulamazsınız. Ben bu şehirde büyümüş bir kardeşiniz olarak sizlerin desteğini istiyorum.”

ATATÜRK MEYDANINDA 5 ÇAYI

Giresun Atatürk Meydanında hizmet veren ve Giresun’un en uğrak mekanlarının başında gelen Doyum Çay evinde vatandaşlar ve Üniversite öğrencileri ile bir araya gelen Milletvekili Dr. Orhan Erzurum’a halkın ilgisi oldukça yoğundu.

Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Erzurum burada da şunlara yer verdi; “Sağıma soluma bakıyorum, hep eşimiz dostumuz, arkadaşımız. Bu şehre hizmet edecek, sorunlarına çözüm bulacaksak çare sizler ve bizleriz. Bize dışarıdan, yabancıdan fayda gelmez. Sizde bu seçimlerde bu düşünceleri asla aklınızdan çıkarmayın.”

GEMİLERÇEKEĞİ, GEDİKKAYA VE AKSU’DA ÇAT KAPI

Gece mesaisini Giresun merkeze bağlı üç mahallede geçiren Milletvekili Dr. Orhan Erzurum vatandaşlara çat kapı yaparak konukları oldu.

Türkiye’nin çok zor bir süreçten geçtiğini, artık kimin dost kimin düşman olduğunun bilinmediğini belirten Erzurum “Birlik ve beraberliğimize zarar vermek isteyen kişilerin oyunlarıyla karşı karşıyayız. Cumhuriyet tarihinin en kanlı saldırısı Ankara’da gerçekleşti. Ülke bir kaos ortamına çekilmek isteniyor. Türk milleti olarak bizler çok badireler atlattık, inşallah MHP iktidarı ile Ülkemiz refaha ve huzura kavuşacaktır” sözlerine yer verdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir