GenelGiresun

MHP ADAY ADAYI KARADENİZ:“TALAN SİYASETİNE SON VERECEĞİZ”

Eğitimci, Sendikacı ve Yazar Ali Karadeniz Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday adaylığını açıkladı.

Karadeniz, partisinin il binasında düzenlediği basın toplantısında, “2015 Haziran seçimlerinde MHP`den milletvekili aday adayı olmaya Allah`ın inayeti, halkımızın ve partimizin teveccühüyle talip olmak istiyorum. Canım kadar sevdiğim ülkem ve cennet ilimin her bir bölgesi, her bir insanı için hayallerim var” dedi.

Bu hayalleri hayata geçirmek üzere yola çıktığını söyleyen Karadeniz, “Elli yılı aşan ömrümün birçok zamanı bu güzel şehrin insanlarına hizmetle geçmiş, otuz beş yıllık eğitimcilik hayatım sonrasında da toplumsal olgularla durmaksızın ilgilenmiş bulunmaktayım. Hak ve adalet arayışında biri olarak, hep mağdurların yanında bulunmaktan şeref duydum, duymaya da devam edeceğim. Azgınların karşısında, millet olarak kendi gücümüzü inşallah hep birlikte harekete geçireceğiz” şeklinde konuştu.

jr

“İKİYÜZLÜ DAVRANARAK SİYASET YAPMAYACAĞIM”

Karadeniz konuşmasında şunlara yer verdi; “Ömrüm boyunca içinde bulunduğum Ülkücü Hareketin yanında, milletin zararına olacak hiçbir şeye geçit vermemek üzere yaptığı onurlu mücadelede yer aldım ve partimiz MHP’nin üç hilalli bayrağı altında usanmadan teşkilatım tarafından verilen bütün görevleri layıkıyla yapmaya gayret ettim. Bundan sonraki yaşamım da hareketimizin geleneği ve töresi doğrultusunda teşkilatlarımızın emrinden bir er gibi çalışmayı bir namus borcu bileceğim. Yetiştiğim Ülkü Ocakları ve yine başkanlığını bir süre yürüttüğüm Giresun Ülkü ocaklarının fikri ve ahlaki düsturundan ömrümün sonuna kadar asla sapmayacağım. Ülkücülüğün şiarına uygun olmayan, fikir namusumuzla çatışan konuların dışında kalacak, millet menfaatine uygun işlerde şahsi beklentilerimle hep geride duracağım. Giresun`da yapmaya çalıştığım, dayanışmaya, danışmaya, bilişmeye ve bütün insanlarımızı dinlemeye her zaman olduğu gibi uyacağım. Kolektif yaşam alanında insanlarımızı asla birbiriyle kıyas etmeden ve tanımda dahi öteki yerine koymadan hepsinin derdini derdim bilerek ve asla onlara karşı ikiyüzlü davranarak siyaset yapmayacağım.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir