Giresun

MARJİNAL TARTIŞMASI…

CHP İL BAŞKANI KARAİBRAHİM, TAKSİM PROTESTOLARINA KATILANLARI 'MARJİNAL' OLARAK DEĞERLENDİREN AK PARTİ İL BAŞKANINA CEVAP VERDİ 

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Eşref  Karaibrahim, Giresun'da yapılan gösterileri eleştiren ve katılanları 'marjinal' olarak değerlendiren Ak Parti İl Başkanı Sabri Öztürk'e tepki gösterdi.

Parti il binasında milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu ve Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Karaibrahim, "Giresun halkına marjinal diyor. Marjinallik kötü bir şey değil. Ellerine kağıdı vermişler okuyor, biraz araştırsın. Avukat ya açsın baksın. Başbakan da 'çapulcu' diyor. Bunlardan hem Giresun, hem de Türkiye hesap soracak " dedi.  

Karaibrahim,hafta sonu düzenlenecek etkinlikle İl Başkanlığı, Milletvekilliği, Belediye Başkanlığı yapmış, partilerine hizmet edenlere  düzenlenecek törenle plaket verileceğini törene, CHP Grup Başkanvekili Emine Ülker Taran, Tunceli Milletvekili Kamer Genç ve Ordu, Tokat ve Erzincan milletvekilleri ve partililerin de katılacağını söyledi.

CHP Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu ise; Ak Parti İl Başkanı Sabri Öztürk'e "Biz Atapark'taki ağaçları kesmedik, taşıdık. Kendisi parkın saha yapım aşamasındaki fotoğraflarını basına yollamış.  Orada daha fazla ağaç var" sözleriyle değerlendirdi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir