Spor

MAÇA GELMEYEN GİRESUN VALİSİ’NE TEPKİ

Giresun Otel ve Kahveciler Odası ve Öz Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ercan Ayhan, “geçtiğimiz Çarşamba günü oynanan Giresunspor-Adanaspor karşılaşmasında Giresun Valimiz Enver Ünlü’yü yeşil-beyazlı takımımızın yanında görmek isterdik” dedi.
Ayhan yaptığı yazılı açıklamada, Giresunspor’un Giresun’un bir numaralı markası olduğuna dikkat çekerek, herkesin maddi ve manevi destek vermesi gerektiğinin altını çizdi.
Ayhan, “Giresunspor’umuzun Adanaspor karşısında 4-3 galip geldiği maçta illimiz Valisi Enver Ünlü’yü de tribünde görmek isterdik” ifadelerini kullandı.
Adanaspor Kulüp Başkanı Bayram Akgül’ün yakın arkadaşı olan Ordu Valisi Tuncay Sonel’in Giresunspor-Adanaspor maçını tribünden izlediğini belirten Ayhan, “sayın Valimiz Enver Ünlü Giresun’da olmasına rağmen maça gelmemesi Giresunspor taraftarını ve spor camiasını üzmüştür. Vali Ünlü, maç saatinde aciliyeti olmayan bir dizi kurum ve kuruluş ziyareti yerine yeşil-beyazlı ekibimizin yanında yer alarak, gerekli manevi desteği verebilirdi. Giresunspor’un bundan sonraki iç saha maçlarında sayın valimizi yeşil-beyazlıların yanında protokol tribününde görmek isteriz. Giresunspor maddi destek kadar manevi desteğe de ihtiyacı vardır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir