Giresun

LÜTFİ BAYRAKTAR KENDİNİ BİR KEZ DAHA SEÇTİRDİ

Nurittin Karan'ın yerine Murat Kumaş listeye girdi

Bugün yapılan FİSKOBİRLİK Mali Genel Kurulu’nda bir sürpriz yaşandı.  108 delegenin vermiş olduğu önerge ile gündeme seçim maddesi ilave edildi. FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Lütfi Bayraktar başkanlığında tek liste olarak gidilen seçim sonunda kullanılan 115 oydan 1 tanesi boş çıkarken, Bayraktar geçerli oyların 113’ünü alarak güven tazeledi.

Yeni yönetim listesinde mevcut yönetim kurulu üyelerini korurken, Nurettin Karan’ın yerine Giresun Fındık Tarım Satış Kooperatifi Delegesi Murat Kumaş seçildi.  
Lütfi Bayraktar, seçim sonrasında yaptığı açıklamada, “Bugün bir kez daha tüm camiamız ile birlikte, birlik ve beraberliğin önemini ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Genel Kurulumuz öncesinde 108 Delegemiz imza toplayarak seçim talebinde bulundu ve gerçekleşen seçim sonucunda bizleri tekrar seçerek teveccühlerini gösterdiler. Her zaman söylediğim gibi Türkiye’nin en demokratik kurumları arasında yer alan Birliğimiz ve delegasyonumuz, seçim talebi ve sonucuyla örnek bir tavır ve duruş sergiledi.  Hepsine tek tek ayrıca teşekkür ediyor, ortaya koymuş oldukları iradeye mazhar olmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğimizin sözünü veriyorum” dedi. 

“FKB’Yİ DİZAYN ETMEYE ÇALIŞANLARA CEVAP SANDIKTA VERİLDİ” 

Bayraktar açıklamasında “FİSKOBİRLİK’i gerçekten seven, sahip çıkarak fındığını teslim eden ve Kooperatiflerimizde ortaklarımız tarafından seçilerek Genel Kurulumuza teşrif eden delegasyonumuz, son dönemde gerek şahsım, gerek Yönetim Kurulumuz ve çalışma arkadaşlarımız üzerinden düzenlenen organize algı oyunları ve karalama kampanyalarıyla FİSKOBİRLİK’i sözüm ona kendilerince dizayn etmeye çalışanlara en güzel cevabı sandıkta verdiler. Şimdi zaman, hep birlikte daha güçlü bir FİSKOBİRLİK için yılmadan yorulmadan çalışma zamanıdır” ifadesini kullandı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir