AktüelGiresun

KIZILAY KURBAN BEKLİYOR

"İnşallah binlerce mazlumun sofrasına et, yüreklerine saadet ve yüzlerine tebessüm getireceğiz”  diyen Şensoy, artık geleneksel hale gelen Türk Kızılayı Vekâletle Kurban Kesim Kampanyası ile bu yıl da sürdürdüklerini söyledi.

Şensoy, yaptığı basın açıklamasında, sözlerini şöyle sürdürdü:"Sizlerin desteklerini bir kez daha talep edeceğimiz kampanya sayesinde, ihtiyaç sahiplerine sadece Kurban Bayramı döneminde değil, yıl boyu ulaşacağız. Hayırseverlerin Kurban ibadetlerini, amacına ve kuralına uygun olarak yerine getirebilmeleri için ortaya koyduğumuz, Kurban'da Kızılay Modeli'ni bu yıl da titizlikle uygulayacağız. Bu öncü ve örnek model sayesinde hayırseverlerimiz, tüm dini gereklere uygun olarak kesilen kurbanlıklarından, sağlıklı koşullarda elde edilen etlerin, gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasının huzurunu yaşayacaklar" 
Kızılay Şube Başkanı Şensoy,"Bu çabamızın hedefine ulaşabilmesi için sizlerin vereceği destek, büyük önem taşımaktadır. Sizlerden beklentimiz, ortak insani değerler paydasında bir kez daha buluşmaktır. Gönüldaşhğımızın ortaya çıkaracağı sinerji, daha çok ihtiyaç sahibine yardım elimizi uzatabilmenin yolunu açacaktır. Türk Kızılayı'mn ortaya çıkaracağı her değer, bizlerin değil, İnsani çabalarımızda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli destekçilerimizin eseridir. Türk Kızılayı'nı bir kez daha sahipleneceğinize inanıyor, gerek kampanyamıza katılımınız gerekse de kampanyamızın daha geniş kitlelere ulaşması noktasındaki desteğiniz için şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir