Eğitim

KILIÇARSLAN BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRDİ

Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan, 2013-2014 eğitim öğretim yılları içerisinde Duroğlu Şehit Zafer Konak ortaokulundan başarılı dereceler ile farklı liselere yerleşen 34 öğrencimizi ödüllendirdi.

Ödül töreninde bir konuşma yapan başkan Kılıçaslan, “Sevgili öğrenciler sizler şehir merkezinde bulunan özel okul ve diğer okullardan daha iyi bir başarı yakalıyorsanız bilin ki bu başarının başlıca mimarları eli öpülesi öğretmenlerimizindir. Elbette bu başarıda okul idaresi başta olmak üzere, Okul Aile Birliği ve tüm çalışanlarımızın katkıları ve emekleri vardır. Giresun genelindeki okulların imkanları dikkate alındığında Duroğlu’nun tarihine altın harflerle yazılan bu başarı, hepimizi gururlandırmıştır. Bizlere bu haklı gururu yaşatan yavrularımızı tebrik ediyor, hepsinin alınlarından öpüyorum. Artık Duroğlu, kıyıda kenarda kalmış bir köy veya yerleşke olarak değil, tüm alanlarda iddialı bir belde olarak anılmakta. Duroğlu kabuğunu kırmıştır ve bu başarıda hasbelkader geçen emeklerimizi 34 yavrumuz taçlandırmıştır. Bu gurur tablosu bir başkan olarak inanın gözlerimi yaşarttı; Bize bu mutluluğu yaşatan yavrularımız başta olmak üzere emeği geçen herkesin önünde saygı ile eğiliyorum” dedi.

2014/2015 eğitim ve öğretim yılının tüm öğrenci ve öğretmenlerimize hayırlı olması dileklerinde bulunan Başkan Kılıçaslan, başarılı öğrencilerin hediyelerini belediye meclis üyeleri ile birlikte öğrencilere takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir