Giresun

KERİM AKSU: TEYYAREDÜZÜ’NE DOĞALGAZ GECİKECEK…

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Teyyaredüzü Mahallesi’ni ziyaret ederek mahalle sakinleri ile  yemekli t sohbet toplantısı düzenledi.

Mahalle muhtarı Volkan Turgut tarafından karşılanan Aksu, Teyyaredüzü’ne yapılan hizmetleri anlattı.  Mahalle halkının taleplerinden olan doğalgaz konusunu da değinen Aksu, “doğalgaz çalışmaları şehir merkezinde yapılıyor. Bu bölgeye gelmesi biraz zaman alacak.” dedi.

“Daha iyi ve yaşanabilir Giresun için varız “diyen Kerim Aksu, şunları söyledi: “geçtiğimiz yıllarda bu mahallemizde önemli derecede asfalt çalışması gerçekleştirdik. Bu yılda ihtiyaç gördüğümüz yolların yapımını sürdüreceğiz. Terminal arkasındaki yolu açarak bu mahallenin şehir merkezine ulaşımını sağladık. Hastane önünden Batlama mevkiine bağlantısı içinde çalışmalarımız devam ediyor.”dedi.  

Yapılan belediye çalışmaları hakkında da vatandaşları bilgilendiren Başkan Kerim Aksu gelen talepleri de tek tek not alarak, yapılması için ilgili birimlere talimat lar verdi.

Başkan Aksu, yapılan toplantının ardından Boztekke Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek onlarla sohbet etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir