GiresunSiyaset

KERİM AKSU SUSKUN, KADİR AYDIN’IN ‘AHLAKSIZ’ LAFINA HAKAN TÜRKER CEVAP VERDİ

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın’ın, hizmet yapmadığı, gülerek halkı kandırdığı, iktidarın hizmetlerine sahip çıktığını ifade ederek ‘saygısızlık ve ahlaksızlıkla’ suçladığı Kerim Aksu, bir açıklama yapmadı. Aydın’a cevap ise, CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker’den geldi. Türker “ahlaksız lafını kullanan aynaya baksın” dedi.

“AKP’nin seviyesine inmeyeceğiz” diyen Türker, yaptığı yazılı açıklamada, Kadir Aydın’ı ‘misafir milletvekili olarak nitelendirdi ve “Sayın Aksu, AKP’nin yaptığı hizmetler üzerinden prim yaparmış. Pardon da, sizler ne yaptınız bu şehre? Türkiye Cumhuriyeti devletinin rutin hizmetlerini niye üzerinize alıyorsunuz? Babanızın parasıyla mı yaptınız? Kaldı ki Giresun hak ettiği hizmetleri alabildi mi? Gözünüze giren, trilyonluk Özel İdare binasının bile çürümesini seyrediyorsunuz! Giresun’un en önemli geçim kaynağı fındığımızı perişan ettiniz. Meclis’te konuşulmasını bile engellediniz” ifadesini kullandı.
HURŞİT YÜKSEL DÖNEMİNİ ELEŞTİRDİ: “10 YIL ÖNCE ENKAZ DEVRALDIK”

CHP Merkez İlçe Başkanı Türker, açıklamasında şunları söyledi: “Bir de neymiş; Sayın Aksu, AKP’nin hizmetlerinden prim yaptığından ahlaksızmış. Kerim Aksu bu şehre 10 yıldır hizmet ediyor beyler! Sizin yaptığınız yarım yamalak işlere ihtiyacı yok. Giresun halkı, sizleri de, CHP’li belediyeyi de biliyor. 10 yıl önce sizden devraldığımız belediye enkaz halindeydi ve herkes biliyor ki; hemen akabinde alt yapısı felç olmuştu. Ahlaksız lafını kullananlara cevabımız; aynaya bakmalarıdır! 3 aylık seçim sürecinde de herkesi seviyeli siyaset yapmaya çağırıyorum”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir