Giresun

KERİM AKSU ÖĞRENCİLERİN EN GÜVENİLİR KİŞİSİ…

Giresun Üniversitesi öğrencileri arasında kurulan “Vergi Platformu” tarafından iş, siyaset ve akademisyenler arasında kendinize” en yakın isim ve güven duyduğunuz kişi” oylamasında bin 800 katılımcıdan bin 100 kişinin oyunu alan Belediye Başkanı Kerim Aksu birinci seçildi.
 
Oylama sonunda birinci çıkan Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu ziyaret eden “Giresun Üniversitesi “ Vergi Platformu Projesi “Sözcüsü Emre Aynacı; “Giresun’da platformumuza üye öğrenciler arsında SMS yoluyla bir anket yaptık. Yapılan ankette katılan bin 800 üyeden bin 100’ünün oyunu alan Belediye Başkanımız Kerim Aksu “En güvenilir ve kendilerine yakın bulunan isim” seçildi. Bizde kendisine bunun anısına bir plaket veriyoruz. Başkanımız üniversite öğrencileri için gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel projelerin yanı sıra öğrencilerin yaşamını kolaylaştıracak çamaşırhane ve ev eşyaları gibi bir çok yardımların bulunduğunu da hatırlatmak isteriz. Üniversitemiz öğrencileri Başkan Aksu’nun hizmetlerinden çok memnun. ”dedi.

Üniversite öğrencilerinin Giresun için bir turizm elçisi olduğunu belirten Belediye başkanı Kerim Aksu ise şu konuşmayı yaptı ; “Her şeyden önce öğrencilerimizin güvenine layık olmaya çalışacağız.Giresun’umuza gelen her öğrenci çok seviyoruz. Çünkü onlar bizim misafirimiz ve turizm elçilerimiz. İleriki yaşamlarında ilimizi asla unutmayacaklar. Giresun öğrencilerimiz için ikinci vatan. Benimde kızım üniversitede okuyor. Bizde öğrenci olduk. Bizim yaşadığımız sıkıntıları, bu gün hiçbir öğrencinin yaşamasını istemiyoruz. Bana en çok çamaşır kıkamak zor gelirdi. Belediye olarak üniversite öğrencilerimize ücretsiz çamaşırhane açtık. Bu aldığımız ödül, daha fazla çalışmamız, öğrencilerimize daha fazla zaman ayırmamız için bir moral olmuştur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir