logo

reklam

KERİM AKSU, HAVAALANI SAYGISIZLIĞINI YUHALATTI

8. Uluslararası Giresun Aksu Festivali büyük bir coşkuyla devam ediyor. Festivalin beşinci gününde akşam Atatürk Meydanı’nda gençlerin sevgilisi İrem Derici sahne aldı. Saatler öncesinden dolan Atatürk Meydanı yaklaşık 10 bin kişiyi ağırladı.

Konser öncesi sunucu -Salih Şahan, Ordu-Giresun Havaalanı’nın açılışına katılan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya konuşma verilmediğii söyleyince meydanı dolduran binlerce kişi bu davranışı protesto etti.

“En büyük başkan bizim başkan, Giresun seninle gurur duyuyor “ tezahüratları altında sahneye çıkan Belediye Başkanı Kerim Aksu da konuya ilişkin olarak şunları söyledi: “ Sevgili gençler. İrem Derici dediniz geldi. Gelecek yıl kimi isterseniz onu getireceğiz. Siz bizim için önemlisiniz. Bu gün güzel bir gün olacaktı. Havaalanı açılışına katıldık. Sadece bu yatırımı yapanlara teşekkür edecektik.Biz sizin adınıza oradaydık. Giresun Belediye Başkanını yok saymak, sizleri, Giresun’u yok saymaktır. Eğer Ordu – Giresun Havaalanı açılıyorsa, bizlerinde orada temsil edilmesi gerekir. Ben sizler için bu makamdayım. Sizlerin mutluluğu benim için her şeyden önemlidir” şeklinde konuştu.

Sanatçı İrem Derici’ye minik bir hayranı tarafından çiçek verilirken, Belediye Başkanı Kerim Aksu , bir fındık sepeti ve plaket verdi.

Atatürk Meydanı’nda binlerce hayranına muhteşem bir konser veren İrem Derici seslendirdiği popüler parçalarla gençlerin gönlünü fethetmeyi başardı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?