GiresunManşet Üstü

KEPÇE- GRAYDERE DEVLET TÖRENİ

HABER:UFUK KEKÜL

AKP'liler seçim öncesinde her şeyi oya çevirme çabasında…Devletin yapması gereken hizmetlerin bütün törenleri seçime 2 hafta kalaya sğıdırıldı. Böylece seçmene selam gönderiliyor ve 'bakın biz hizmet yapıyoruz' mesajı verilmeye çalışılıyor. 

 

2014-254-1

                               

   DEVLET BÜYÜKLERİ ''BÜYÜK HİZMETLERİ'NİN KURDELESİNİ KESİYOR 

Sulama kanalı, gölet, dere ıslahı projelerinin başlama töreninin ardından yapılan bir başka törende 'pes vallahi' dedirtti. Giresun İl Özel İdaresi’ne alınan 3 Kepçe ile 2 adet Greyderin hizmete girmesi dolayısıyla 1.derecede önemde devlet töreni düzenlendi. Canikli ve arkadaşları, başka ilde rutin sayılan bu hizmeti çok önemliymiş gibi gururla kurdele keserek sundular. 

Özel İdare araç parkında düzenlenen törene; Vali Hasan Karahan, AKP Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, Giresun Milletvekilleri Adem Tatlı ve Mehmet Geldi, İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Vali Yardımcısı Barış Demirtaş, İl Genel Meclis Başkanı Osman Öden, AKP İl Başkanı Hasan Aydın, daire amirleri katıldı.

Vali Karahan kurdelayı keserken“Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız, belasız kullanmayı nasip etsin.” derken Sayın Canikli’de “Söze gerek yok Sayın Valim, gerçekten hizmet bunlarla yapılıyor. Bizde bu noktada en güzel şekilde inşallah hizmetlerin Giresun’a gelmesi noktasında gereken araç gerecin bugün teslim törenini yapıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.2014-254-2

Tören sonunda Canikli Vali Karahan'la birlikte kepçe operatörünün koltuğunda poz verdiler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir