Giresun

KENT KONSEYİ NİSAN AYI 2. OLAĞAN YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI

Giresun Kent Konseyi Nisan ayı 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Toplantıya Yürütme Kurulu Üyeleri’nin yanı sıra Batlama Platformu başkanı İbrahim İlyasoğlu ve platform üyeleri de konuk olarak katıldı.

Toplantıda ilk olarak Kent Konseyi Başkanı N. Uğur Karaibrahimoğlu, Kent Konseyinin tanımı, amacı ve faaliyetlerini, görsel bir sunum eşliğinde üye ve konuklara anlattı.

Kadın ve Rehberlik Merkezi Projesi, Gedikkaya’nın Turizm’e Kazandırılması, Engelli Çocuklar ile İlgili Çalışmalar, Kent Konseyi’nin Doğa Koruma Ve Milli Parklar Ziyareti’nde kendilerine aktarılan tabiat parkı projeler, Kültür Sitesi ve Giresun Müzesi’ne yeni bina kazandırılması, Fındık Müzesi, Giresun Kalesindeki çalışmalar, Uzundere Mevkiine düşünülen yapay gölet, Hükümet Konağı karşısına trompet kavşak yapılması konuları görüşüldü.

Gerçekleşen sunumların ardından konsey ekibine gerçekleitirilen sunumlar ve verilen bilgiler için teşekkürlerini ileten Batlama Platformu başkanı İbrahim İlyasoğlu, “Bizler Batlama Platformu olarak sizler gibi bu şehrin menfaatleri doğrultusunda, şehrin geleceğine bırakılabilecek yatırımların takipçisi olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu bahsedilen projeler gerçekten güzide şehrimizde turizm atağı yaratacak projeler. Bizler platform olarak sizlerin yanındayız ve bu projelerin takipçisi olacağız. Ben bu şehir için çalışan değerli kent konseyi ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Karşılıklı fikir alışverişi halinde gerçekleşen toplantı daha sonra son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir