GiresunManşet Üstü

KEMAL AYDIN BAŞAK ŞEHİR İÇİN YOLA ÇIKTI

2009 seçimleri ile kapatılan Bahçeşehir Belediyesi’nin kurucu Belediye Başkanı Kemal Aydın, CHP’den  Başakşehir Belediye Başkanlığına Aday Adaylığı başvurusunu genel merkeze yaptı. Aydın'ın müraacatı öncesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşme yaptığı öğrenildi.

1999 – 2009 yılları arasında Yerel Yönetim anlamında yaptığı hizmet ile Türkiye’den ve Avrupa Birliği tarafından ödül alan “Bahçeşehir’in” kurucu Belediye Başkanı Kemal Aydın; şimdi Başakşehir’i de marka şehir yapmak için hazırlandığını açıkladı.

Aydın; 10 yıl boyunca Bahçeşehir de  hiçbir parti‚ inanç ayrımı yapmaksızın hizmet ve memnuniyet odaklı çalışma yaptığını‚ bundan sonrada birlik ve beraberlik içinde Avrupa Birliği standartlarında belediyecilik hizmetlerini Başakşehir için uygulamaya söz verdiğini açıkladı.

Giresun'un Piraziz ilçesi Şeyhli Mahallesi doğumlu Kemal Aydın'ın yeniden siyaset alanına dönmesi ve aday adaylığı açıklaması hemşerileri arasında heyecan yarattı. , Aydın başkanlığı süresince büyük projelere imza atmasının yanı sıra;Giresun'a dönük yaşadı ve kapılarını herzaman hemşerilerine açık tuttu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir