Giresun

KAŞKA’YA RESMİ TÖREN…

Bunun son örneği, Keşap ilçesi girişinde hizmete giren KAŞKA Restaurant’ın açılışında görüldü. İşyerinin açılış kurdelesini Giresun Valisi Hasan Karahan, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Keşap Kaymakamı Dr. Polat Kara ile Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu birlikte yaptılar.

SÜRMENELİ YATIRIMCILAR GİRESUN'DA

Açılışta bir konuşma yapan Vali Karahan,”Giresun yatırım yapma konusunda bakir bir alandır.”dedi ve konuşmasına şöyle devam etti: “Bu konuda ciddi bir potansiyelimiz var ve bu konuda yatırımcıları bekliyoruz. Trabzonlu hemşerilerimizde  yatırım ve girişim konularında cesur arkadaşlarımızdır. İnşallah Giresunlu yatırımcılara da örnek olur. Giresun gerçekten istikbal vaat eden bir ilimizi. Havaalanıyla, organize sanayi bölgeleriyle, yakında açılacak olan Eğribel tüneliyle, Dereli yoluşla daha da gelişecek. Bunun için biz yatırımcıların elini daha çabuk etmesini istiyoruz. Hem bölgemizden hem de komşularımızdan bu konuda ciddi talepler olacağına inanıyoruz. Allah hayırlı uğurlu etsin. Turizm hizmet sektörüdür, hizmet de insanla oluyor. Bunun için kaliteyi, ilgiyi, güler yüzü kaybetmezse çalışanlarımız bu işletmenin  sahipleri ben inanıyorum ki bol kazançla ve bereketle akşamları dükkanlarını kapatacaklardır. Hayırlı olsun”

Vali,Çörekçioğlu ve Naim Demir’i girişimciliklerinden dolayı kutladılar.

2015-70-31984 yılından bu yana Trabzon Sürmene’de restoran işletmeciliği yapan Salih Zeki Çörekçioğlu ve Naim Demir’e ait restaurantta,  12 kişinin çalışacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir