Siyaset

KARAMUSTAFAOĞLU CHP’NİN BEYOĞLU ADAY ADAYI

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Aday Adayı Giresunlu İşadamı Mehmet Karamustafaoğlu, "Beyoğlu'nda doğmuş büyümüş bir birey olarak Beyoğlu'nun sorunlarını, komşularımın arkadaşlarımın evinden yurdundan göçe zorlanmasını önlemek, sosyal demokrasinin bayrağını Beyoğlu'nda dalgalandırmak için aday oldum" dedi
Aslen Giresun’un Alucra ilçesinden olan ve Giresun’da CHP’de İl Başkanlığı ve bu partide uzun süre politika yaptıktan sonra İstanbul’a yerleşen İşadamı Karamustafaoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, iddialı konuştu. CHP Aday Adayı Karamustafaoğlu,“Sosyal demokrat ideolojinin temel ve vazgeçilmez hedefi insanların mutluluğudur. Her projemizde, her çabamızda, her sözümüzde, her dokunuşumuzda insanlarımızı daha mutlu, daha özgür ve daha huzurlu kılmayı hedefliyoruz. 
Beyoğlu’nda insanımızı, Beyoğlulu tüm yurttaşlarımızı çalışmalarımızın tam da merkezine oturtmak istiyoruz. 
Bize oy veren vermeyen her Beyoğluluyu yönetimin paydaşı yapmak istiyoruz. Verdikleri oyların hesabını sorabilecekleri demokratik bir belediye ortamını onlara tüm olanakları ile sunmak istiyoruz. 
Belediyemize vergi ödeyen her Beyoğlulu hemşerimizin, verdiği verginin nerelere, nasıl ve neden harcandığını bilmesi demokrasinin gereğidir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir