GiresunManşet Üstü

KARAİBRAHİM: PARTİ BENİ İSTİYOR…

CHP Giresun İl Başkanı Eşref Karaibrahim, ‘adayım, 25 Aralık’a kadar il başkanlığı görevinden istifa edeceğim” dedi.

Karaibrahim il ve merkez ilçe kadın kolları başkanları ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, parti genelgesi doğrultusunda davranarak 25 Aralık 2014 tarihine kadar Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşerek, milletvekili aday adaylığı için il başkanlığı görevinden istifa edeceğini açıkladı. Eşref Karaibrahim önseçim isteğini de tekrarlayarak, “Giresun’da delege veya üyelerle önseçim yapılacak” diye konuştu.

DSC_2922Basın mensuplarının ‘neden aday oldunuz’ sorusuna ‘parti bizi istiyor, bizim dönemimizde partimiz parlamento daha iyiydi” sözleriyle cevaplayan CHP İl Başkanı,”milletvekilliğim dönemimde edindiğim birikimlerimi hizmet için kullanmak istiyorum”dedi.

İl Başkanı Karaibrahim, Genel Başkanları Kılıçdaroğlu’nun belediye başkanlarının istifa ederek milletvekili aday adayı olmasına sıcak bakmadığını söyleyerek, “2011 yılında milletvekili aday adaylığı için istifa eden Zonguldak belediye başkanı aday gösterilmemişti” ifadesinde bulundu. 

Bir yorum

  1. eşref bey biz seni milletvekili oldugun donemlerde de gorduk siz sade kibirli kendini begenmiş bencil cikarci sadece kendi oz menfààtlerini dusunen bir bir yapi icinde olan birisiniz. siz Giresun Chp ye yakismiyorsunz. kerim aksu nun arkasina siginmayi birakin burdan pirim yspmaya calismayin sen il başkani oldun bulancak Görele trebolu da belediye ler in kaybedilmesinde bilki senin parmagin var gerisini chp li kardeşlerime birakiyorum.siz Chp de milletvekili olacak enson kisisinz bence..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir