GiresunSpor

KARAHMET: ALACAĞI ŞAİBELİ… EREN: HEPSİ BELGELİ, YÜKLÜ BAĞIŞ DA YAPTIM

HALEF-SELEF BAŞKANLAR SON AÇIKLAMALARIYLA GÜNDEMDE

Giresunspor Kulubü Başkanı Hakan Karaahmet ile önceki başkan Sacit Ali Eren’in temlik tartışması, karşılıklı açıklama ve suçlamalarla sürüyor. Karaahmet, Eren için, ”şaibeli ve davalı eski alacağını bahane ederek kulübümüze koyduğu temliği hala kaldırmamıştır” ifadesini kullandı.
Giresun’un seçilmiş, atanmış tüm yetkililerine başlığıyla son çağrı yapan Hakan Karaahmet, temlik sorununun çözülmesini istedi.
EREN: “ALACAKLARIMDA ŞAİBE YOK”
Eren ise, yaptığı yazılı açıklamayla Karaahmet’e cevap vererek, çıkan haberlerin ve iddiaların gerçeği yansıtmadığını alacaklarının yasal olduğunu ifade etti. Eren, bugüne kadar alacağını tahsil etmediğini ve temlik tarihinin 2021-2022 olduğunu söyledi.
Ali Eren şunları söyledi: “Başkanlığım döneminde kulübümüze kendi cebimden oldukça yüklü miktarda bağış yaptığım gibi, yaptığım bu bağıştan hariç olarak tamamı belgeli, makbuzlu, resmi delillerle ispatlı olarak cebimden kulübümüze verdiğim resmi temlikli alacağımda asılsız iftira ve iddiaların aksine hiçbir şekilde şaibe bulunmadığını görevde bulunduğum sürede birlikte çalıştığım ve halen mevcut yönetimde de göreve devam eden arkadaşlarım da bilmektedir”. 
Sacit Ali Eren, yazılı açıklamasında karşılıklı mutabakata varacakları çözüme hazır olduklarını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir