logo

reklam
26 Mart 2015

KARAHASAN:PARTİMİZDE BÖLÜNME VE KAYIRMA VAR

 

CHP Giresun Milletvekili aday adayı Dursun Karahasan  “inanıyorum ki CHP’li kardeşlerimin tercihleri ile Giresun’u en iyi şekilde Ankara’da temsil edeceğim”dedi.

 Karahasan yaptığı yazılı açıklamada, üyelere“Yarın yapacağımız ön seçimle partimiz 4 kişilik Giresun Milletvekili adaylarını belirleyecek. Bir birinden değerli aday adaylarının yarışacağı seçimlerde üyeler en az iki en fazla dört oy kullanacaktır. 7 Haziran tarihinde yapılacak Genel seçimler öncesi parti içi demokrasinin en iyi şekilde uygulandığı partimizde kazananın CHP olacağına canı gönülden inanıyorum” çağrısı yaptı.

Parti içerisinde çeşitli bölünmelerin ve kayrımcılığın olduğunu, yetki alması durumunda bu yaşanan olaylara son vereceğini ifade eden Karahasan “Sanki karşımızda ki AKP’li bir yetkili gibi tartışma ortamları yaşanmaktadır. Bazı teşkilatlarımızda bölünmeler görülmüştür. Bu durum partimize zarar vermektedir ve bilinmelidir ki hiçbir şey ve kişisel menfaat CHP’den önemli değildir. Biz birleştirici ve toparlayıcı olacağız, bu durumlara son vereceğiz” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?