GenelGiresun

KARAAHMETOĞLU NEDEN ADAY OLDUĞUNU ANLATTI

CHP Giresun Milletvekili ve milletvekili aday adayı Selahattin Karaahmetoğlu, 46 aylık görev süresini değerlendirerek, “bu sürede milletvekilliği görevini layıkıyla yerine getirdiğimi düşündüğüm için yeniden aday adayı oldum” dedi.

Basın mensuplarıyla öğle yemeğinde bir araya gelen CHP milletvekili, kendisine verilen yetkiyi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştığını ifade etti.”Soru önergelerinin de bizzat takipçisi olduk. 550 milletvekili arasında soru önergesi veren ilk 30 vekil arasındayım” diyen Karaahmetoğlu, yeniden göreve talipli olduğunu söyledi.

Önseçimle ilgili de açıklamalarda bulunan Selahattin Karaahmetoğlu, “birinci de ikinci de olsam farektmez.Sıralama durumuma göre davranmayacağım. Ne olursa olsun CHP’nin iktidara gelmesi için çalışacağım” dedi.

Aday kim olursa olsun CHP’nin bir milletvekilinin garanti olduğunu söyleyen Karaahmetoğlu; “CHP Giresun’da her dönem oyunu yükselterek milletvekili çıkarmıştır. 2011 yılında ise bir milletvekili çıkarmaya yetecek kadar oy almanın yanı sıra 23 bin oy fazladan almıştır. Bu dönem ise inanıyorum ki CHP iki milletvekili çıkarmakta çok daha iddialıdır” ifadesini kullandı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir