logo

reklam
09 Eylül 2015

KAMU-SEN:PKK YOK EDİLMELİ

Son günlerde 3o güvenlik görevlisinin şehit olmasıyla sonuçlanan terör saldırılarına bir tepki de Türkiye Kamu-Sen Giresun İl Temsilciliği'nden geldi. Sendik tarafından Atatürk meydanında düzenlenen basın açıklamasıyla terör saldırıları lanetlendi.
Türkiye Kamu-Sen Giresun İl Temsilcisi Arif Çetinkaya, burada yaptığı açıklamada, “Hakkari’nin Dağlıca bölgesinde askerlerimize ve Iğdır’da polisimize yönelik yapılan haince saldırılar bizleri yasa boğmuştur. Son bir kaç aydır hızla artış gösteren ve ocaklara yangınlar düşüren terörü ve terör örgütünü lanetliyoruz. Türkiye Kamu-Sen ailesi olarak, başta tüm şehitlerimiz olmak üzere, Dağlıca’da şehit olan tüm askerlerimize, Iğdır’da hain pusuda şehit edilen polislerimize ve ülkemizin her köşesinde art arda şehit olan tüm vatan evlatlarına yüce Allah’tan rahmet, aileleri, yakınları ve Türk milletine bir kez daha başsağlığı diliyorum” dedi.
Çetinkaya, “PKK terör örgütünün varlığı, milletimizin varlığı için tehdittir. Bu eli kanlı, insanlık dışı örgütü yok etmek farz olmuştur. Bu vatanda yaşama hakkımızdan vazgeçeceğimizi, tehdide boyun edeceğimizi kimse aklından bile geçirmemelidir” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?