Aktüel

KADIN MECLİSİ-ENGELLİ MECLİSİ DAYANIŞMASI

Giresun Kent Konseyi Kadın Meclisi, Engelli Meclisi’ni ziyaret etti.

Kadın Meclisi Başkanı Fatma Ertürk, Engelli Meclisi Başkanı Nihat Yayla ve meclis üyelerinin katıldığı ziyarette, iki meclisin birlikte yürüteceği çalışmalarla ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ziyarette Kent Konseyi’nin şehir için önemine dikkat çeken Kadın Meclisi Başkanı Fatma Ertürk, “İki meclis olarak ortak yürütülecek projelere büyük önem veriyoruz. Bu nedenle bir çok çalışmamızı engelli meclisimizle birlikte istişare halinde yürütüyoruz. İki meclisin birbiri ile dayanışma içerisinde çalışmalarını yürütmesi, ortak fikirlerin de daha doğru bir şekilde hayat bulmasına vesile oluyor.” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını anlatan Engelli Meclisi Başkanı Nihat Yayla, “Kadın meclisimizle periyodik aralıklarla bir araya gelerek hem engelli arkadaşlarım, hem de kadınlarımız için şehrimizde ne gibi çalışmalar yürütülebileceği hakkında bir takım toplantılar ve ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda kent konseyi olarak hemşehrilerimize ve şehrimize faydalı hizmetler sağlanması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir