logo

reklam
07 Ocak 2016

KADIN FUTBOLCULAR TRANSFER ATAĞINDA

Kadınlar Futbol 3.ligi 4. Grubunda yer alan Yeşil Çotanak Dereli ÇPL Kadın Futbol Kulübü Basın Sözcüsü Hilmi SOY, ara transfer dönemine yönelik transfer çabalarının sürdüğünü transfer için bütçelerinin olduğunu kaydetti..

Hilmi SOY, özellikle ilk 11'de direkt oynayacak, ya da il 11'e ciddi aday olacak genç oyuncular baktıklarını ifade ederek, ''  iyi bir oyuncu bulursak ona göre para vereceğiz. Genç, yıldız adayı birini bulursak, daha agresif, performansa dayalı bir kontrat sunabiliriz. Devre arası transfer dönemi için bütçemiz şu kadardır diyemiyoruz ama ne kadar gerekiyorsa okadar harcayacağız. Transfer için her durumda nokta atışı yapılması tercih edilecek. Ama bu nokta atışlarının genç ve geleceğe yönelik olmasını tercih edeceğiz" dedi.

Hilmi SOY, "kulüp Başkanımız İbrahim ÜNYE ve başkan yardımcımız Sedat GENÇALİOĞLU şu anda mili takımımızdan ve Giresun başta olmak üzere, Ankara, Samsun, Ordu, Iğdır'dan 8 oyunca ile görüşme içerisindeler. Bu oyunculardan 4 tanesi ile prensip de anlaşmaya vardık. Aynı zaman da Cüneyt KAKUL ‘un başında bulunulduğu scout ( oyuncu tarama ekibinin) 04-08 Ocak 2016'tı tarihlerin de    Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde  yapılacak olan Kadım milli takım kampını izlemek üzere bu gün OR-Gİ havalanın dan Ankara'ya uçacaklar."diye konuştu.  

Soy son olarak basına verdiği açıklamada şunları dile getirdi. '' Biz yeni bir takımız ilk yarı bizler için tecrübe kazanma süreciydi ikinci yarıya daha güçlü ve tecrübeli olarak hazırlanıyoruz yapacağımız transferlerin takıma katılmasıyla ikinci yarıyı da daha güzel bir oyun sergileyeceğiz ve ligi orta sıralarda bitirmeye çalışacağız. Şunu net bir şekilde söyleye bilirim ki takımız için canla başla çalışıyoruz. 2016-2017 sezonun şampiyonluğu için şimdiden plan yapmaya başladık"

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?