Aktüel

İYİ PARTİ HAYVAN BARINAĞINI İYİ BULDU

Giresun İyi Parti Gençlik kolları Giresun Belediyesi hayvan barınağını ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı ve barınaktaki hayvanlara mama desteği sağladı.
İyi Parti il başkanı Koray Durmuş Eltuğral, yaptığı açıklamada şunlar söyledi: ‘Bu sene içerisinde şu ana kadar Çevre ve Ekolojiyle alakalı en fazla çalışma yapan gençlik teşkilatı biziz. Küçük dostlarımızın yaşam koşullarını daha yakından incelemek, şehrimizde onlarla alakalı yaşanan sorunların analizini yapabilmek ve Giresun halkı olarak bizlerin bu konularda üzerine düşen vazifeyi öğrenmek amaçlı Giresun Belediyesi Hayvan Barınağı ve Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret ettik. Barınak görevlileri ve veterinerler tarafından çok güzel karşılandık. Barınağın yaşam ve tedavi koşullarını veteriner hekimlerden dinledik. Barınak görevlileri refakatinde küçük dostlarımızın yaşadığı yerleri gözlemledik.
Mama desteği sağlayan il başkanlığımıza ve katılan tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Tüm halkımızı küçük dostlarımıza karşı duyarlı olmaya davet ediyorum.’’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir