GiresunUlusal

İSMAİL BAYRAM’A AĞIT AĞLATTI

Eyüp'te Doğankentli işadamı Serkan Cihan ın başkanlığını yaptığı Büyük Osmanlı Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve 12654166_10153902197934530_6383594382723797089_nKültür Derneği'ne teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonrasında hayatını kaybeden İsmail Bayram'ın (31) cenazesi, İkindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Eyüp Mezarlığı'na defnedildi. 

 İsmail Bayram'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan alındıktan sonra Eyüp Yeşilpınar'da bulunan evine getirilerek helallik alındı. Bayram'ın eşi Büşra Bayram gözyaşlarına hakim olamadı. Baba Mustafa Bayram ise gelinini sakinleştirmeye çalıştı. Kayınpederinden destek alarak yürümeye çalışan Büşra Bayram'ın, "İsmail gitti. Ben şimdi ne yapacağım baba?” diyerek feryat etmesi yürekleri dağladı.

Bayram'ın komşuları ise saldırıyı düzenleyenlere tepki gösterdi. Helallik alınmasının ardından Bayram için Pınar Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Eyüp Kaymakamı Abdullah Dölek, Bayram'ın annesi Ayşe Bayram, babası Mustafa Bayram, 6 aylık hamile eşi Büşra Bayram, komşuları ve yakınları katıldı. Törende Bayram için gözyaşları sel oldu. Bayram'ın Türk bayraklı tabutunun başına gelen anne Ayşe Bayram oğluyla vedalaşırken gözyaşlarına boğuldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir