logo

reklam
04 Aralık 2017

İBRAHİM AKGÜN: “CHP’NİN BAŞARISI İÇİN ADAYIM”

8 Aralıkta gerçekleştirilecek olan CHP Espiye ilçe kongesi öncesinde açıklama yapan mevcut başkan İbrahim Akgün,  'yeniden adayım' dedi. İlçe binasında gerçekleştirmiş olduğu toplantı ile basın mensuplarına ve partililere açıklama yapan Akgün, " partimin başarılı olması için elimden ne geliyorsa yaptım. Bundan sonra daha da fazlasını yapmak için çalışacağımı belirtmek isterim." dedi.

Başka adaylar da olduğunu ifade eden İbrahim Akgün, "tüm adaylar ile birlikte tek liste yapmamız gerekirdi fakat olmadı. Birlik ve beraberlik noktasında ben üzerime ne düşüyorsa fazlasıyla yaptım" diye konuştu. "BAŞARILI ÇALIŞMALAR YAPTIK, PARTİMİZE BİNA KAZANDIRDIK" 

Ekibiyle başarılı çalışmalar yaptığını söyleyen İbrahim Akgün şunları söyledi: "Beni CHP’den 2 defa belde belediyesi başkanı, 2 defa ilçe başkanı ve 2 defa milletvekili adayı seçtiniz. Görev sürem içerisinde seçimlerde ekibim ile birlikte başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Partimize yeni binamızı kazandırmış bulunuyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Partim için elimden ne geliyorsa daha fazlasını yapmak için çalışmalarda bulunduk. Ben bu duygu ve düşünceler ile 8 Aralık Cuma günü gerçekleştirecek olduğumuz CHP Espiye ilçe kongresine tekrardan adayım. Her iki adayımızı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum’’ 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?