logo

reklam
07 Eylül 2015

İBRAHİM AKGÜN CHP’DEN ADAY ADAYI

CHP'de önseçimde aday adayı olan 11 kişiden birisi olan ve üyelerin takdiriyle listenin 3.sırasına gelen İbrahim Akgün, 1 Kasım seçimlerinde 'ben de varım' dedi. Yeniden aday adayı olarak partisine müracaat eden Akgün, "CHP'nin özgürlük mücadelesine güç katmak yola çıktık" dedi.

İbrahim Akgün, yaptığı açıklamada, "Ülkemizin, İlimizin ve bölgemizin demokrasi ve özgürlük mücadelesine güç katmak için çıktığımız yolculuk kesintisiz devam ediyor. 7 Haziran seçimlerinde edindiğimiz deneyimler ışığında, 1 Kasım 2015 genel seçimlerinde Giresun’umuzu temsilen yeniden aday olmaya karar verdim. 


Ülkemiz zor günlerden geçiyor. İlimizin ve bölgemizin büyük sorunları var. Gelin geleceğimizin aydınlık Türkiye’sini elele birlikte inşa edelim. Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, bir orman gibi kardeşçesine, Bu davet bizim” diyerek seçmelerden oy istedi.

DSC_3513

2 dönem Soğukpınar belde belediye Başkanlığı , 2 yılda CHP Espiye ilçe Başkanlığı görevi yapan Akgün,7 Haziran seçim kampanyasında 3. sırada olmasına rağmen başarılı çalışmasıyla da takdir topladı ve Espiye'de partisinin oylarını artırdı. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?