EğitimGiresun

HÜSEYİN HÜSNÜ TEKIŞ’IK GÜNLERİ SONA ERDİ

Giresun Üniversitesi’nin “Giresun Değerlerine Sahip Çıkıyor” projesi kapsamında 10 Mart Pazartesi günü başlayan “1.Hüseyin Hüsnü Tekışık Eğitim günleri”, Güre Yerleşkesi Konferans salonunda gerçekleştirilen kapanış töreni ile sona erdi.

Törene, Tekışık’ın kızı Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Vakfı temsilcisi Işık Tekışık da onur konuğu olarak katıldı.

 

b301c7bafc

Eğitim Günleri’nin koordinatörü Doç. Dr. Sedat Maden’in açılış konuşmasının ardından konuşan GRÜ Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar, yaptığı konuşmasında; Hüseyin Hüsnü Tekışık’ın Giresun’un yetiştirdiği en önemli değerlerden olduğunu belirterek ”hocamıza saygımızı ve sevgimizi göstermek için düzenlenen eğitim günleri, gelecek yıllarda daha geniş kapsamlı ve uluslararası boyutta sürdürülecektir” dedi. 

 

3704a5f1fc

IŞIK TEKIŞIK: "ÇOK DUYGULANDIM, BABAM ADINA GURULANDIM

Işık Tekışık ise; babası ve kendisi adına böyle bir etkinliği düzenleyen Rektör Attar ve üniversite yöneticileri, emeği geçenlere teşekkür etti. Tekışık, “Çok duygulandım ve babam adına gururlandım. Rahatsızlığı nedeniyle aranızda olamayan değerli babamın da sizlere çok selamı var. Emin olun o da çok mutlu oldu. “ diye konuştu.

Program hafta boyunca yapılan etkinliklerin anlatıldığı slayt sunumu, halk oyunları gösterisi ve etkinliklere katkıları bulunan üniversite mensuplarına teşekkür belgesi verilmesi töreni ile sona erdi.

7e192fb58d

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir