logo

reklam
08 Mart 2018

HÜSEYİN GÖRGÜLÜOĞLU’NA SAHİP ÇIKTILAR…

CHP’DEN MHP İL BAŞKANINA ‘SOSYAL MEDYA KABADAYISI’ LAKABI

MHP İl Başkanı Müjdat Öz’ün, CHP’li Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu’nu hedef alarak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar ve başkan yokken belediyeye gidip makamın kapısında bozkurt işaretiyle poz vermesi, tepki görmeye devam ediyor.

Başkan Görgülüoğlu ile birlikte basın toplantısı düzenleyen CHP İl Başkanı Nejati Tığlı, Öz’ü ‘klavyeci’, ‘medya kabadayısı’, ‘sosyal medya delikanlısı sözleriyle eleştirdi. 

Necati Tığlı’nın açıklaması şöyle: “MHP İl Başkanının sosyal medyada Türkiye’nin en başarılı belediye başkanlarından biri olan Sayın Hüseyin Görgülüoğlu’nu lekeleyici, çalışmalarını karalayıcı yaptığı açıklamayı CHP İl Örgütü olarak kabul etmiyoruz. Gerek genel başkanları Devlet Bahçeli ve İl Başkanları Müjdat Öz’ün yaptığı son yıllardaki iktidar yanlısı politikalarını hayretle izlemekteyiz.

Siyaset ciddi bir iştir. Randevu almaya gelip Başkanın il dışında olduğunun bildirilmesine rağmen bu başkan yok diye kapı önünde fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaşmak, ancak başka bir siyasi partiye yanaşarak siyaset yapanların çalışma yöntemidir.

Sosyal belediyeciliğin ve demokrasinin en güzel yaşandığı Giresun İlimiz ve Piraziz İlçemiz güzel çalışmalarıyla her zaman örnek olmuştur. Tek adamlığa, diktatörlüğe, sapkınlığa, ekonomik krize, ülkeyi yönetememe, AKP yanında yer alan MHP bu gün de dün olduğu gibi ittifakıyla AKP’nin gölgesinde siyasetini yapmaya çalışmaktadır. Biz vatanseverler, Ülkesini sevenler olarak dim dik durarak bu siyasilere hiçbir zaman ödün vermeyeceğiz.

Bizim demokrasi anlayışımız budur. Bu doğrultuda da hedeflerimize emin adımlarla ulaşacağız. Kimsenin koltuk değneği olmayacağız, olmaya da niyetimiz yoktur”.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?