logo

reklam
19 Şubat 2015

HIURŞİT YÜKSEL GERİ DÖNDÜ

2004-2009 yılları arasında Giresun Belediye Başkanlığı yapan Hurşit Yüksel, AKP'den milletvekili aday adayı oldu. Bir basın toplantısı yaparak adaylığını açıklayan Yüksel, başkanlık dönemindeki çalışmalarını, hizmet ve projelerini anlattıktan sonra, "Bu tecrübe ve bilgilerimi Giresun halkına sunmak, çalışmak için Ak partimden milletvekili aday adayı olmaya kara verdim .Kendimden eminim ve kendime güveniyorum. Partime,  halkımıza güveniyorum" dedi. 

DSC_4599"İMAR DÜZENLEMESİ İLE BAŞKANLIĞIM DÖNEMİNDE ŞAHSIMA VE YAKINIMA İMAR RANTI SAĞLAMADIM"

AKP milletvekili aday adayı Yüksel," 5 yıl Belediye başkanlığım dönemimde devletin kamunun bir kuruşunu, yetimin, öksüzün, fakir fukaranın, şehit torunlarının malını kimseye peşkeş çekmedim. Hiçbir imar düzenlemesi ile gerek yakınıma, gerek şahsıma imar rantı sağlamadım. Şehirde tarihi değerleri, kültürü önde tutarak imar konusunda hassas oldum. Belki davranışımızın doğruluğunu halka yeterince anlatamadık."ifadesinde bulundu. 

Yüksel, şunları söyledi:"Şiarımız önce insan ve adalet. Milletvekili olduğum takdirde süreç içerisinde Ankara'ya yolu düşen her fikir ve görüşte Giresun'lu hemşehrilerimizin konaklayacağı bir mekan temin edeceğim. Bu duygu ve düşüncelerimle huzurlarınıza çıktım. Destek, dua ve yardımlarınızı bekliyorum. Bu hizmet yarışında var olan tüm milletvekili aday adayı olan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun".

Hurşit Yüksel'in basın toplantısına, İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akar, bazı aday adaylarıyla bir gurup partili katıldı. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?
#

HIURŞİT YÜKSEL GERİ DÖNDÜ” için 1 yorum

  1. Emrah : diyor ki:

    yaw he he…