Giresun

HIRSIZLAR KAMERAYA YAKALANDI

Dereli İlçesinde meydana gelen evden hırsızlık olayının failleri çaldıkları eşyalarla birlikte yakalandı. İlçe J.K.lığı ve Olay Yeri İnceleme Timi tarafından yapılan araştırma ve soruşturma sonucunda kameralardan tespit edilen  T.A ve A.K. isimli şahısların bulunduğu araç takibe alındı.  

Şüpheliler, yapılan çalışmalar neticesinde yakalanarak, hırsızlık olayında kullanılan araç ve çalınan malzemeler ele geçirildi.

Jandarmadan yapılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi: “Yakalanan şüphelilerinin çeşitli tarihlerde Giresun Merkez İlçeye bağlı yerleşim yerlerinde (13) ayrı hırsızlık olayını daha gerçekleştirdikleri tespit edilmiştir. Adı geçen şüpheliler çıkarıldıkları adil makamlar tarafından tutuklanarak Giresun E Tipi Kapalı Cezaevine teslim edilmiştir.

 

Bölgemizde meydana gelebilecek hırsızlıkların önlenmesi maksadıyla vatandaşlar tarafından, bölgeye şüpheli/yabancı şahısların gelmesi ve hırsızlık olayları ile ilgili bilgi elde edilmesi durumunda süratle Jandarma İmdat Hattına (156) haber verilmesinin uygun olacağı değerlendirilmektedir”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir