Giresun

HASAN TURAN:İLGİ, SEVGİ VE DESTEK GÖRÜYORUM

AKP Giresun milletvekili aday adayı Hasan Turan Giresun'daki yoğun çalışmalarının ardından, Giresun Günleri ve Afyon'daki Giresun Şehitliğini  düzenleme çalışmaları için İstanbul'a gitti.

Giresun'daki aday tanıtım çalışmalarında Giresun'un bütün ilçelerini ziyaret eden Turan, STK ve basın kuruluşlarını, meslek odalarını, dernekleri ve kanat önderlerini ziyaret ettiğini ve gördüğü ilgi ve destekten çok mutlu olduğunu Özellikle köylerdeki vatandaşların gösterdiği samimi ve doğal sevgiden oldukça etkilendiğini belirtti.unnamed (3)

 

“Giresun bizim sevdamız” diyen Turan, Afyon İscehisar'daki Giresun şehitliğinin yeniden düzenlenmesi çalışmaları için Afyona gideceğini söyledi. Turan şu açıklamayı yaptı " Giresun'a, hemşerilerime ve medeniyet tasavvurumuza hizmetkarlığı her türlü durum ve şartlarda devam ettireceğim. Bunun için tanımlanmış bir makama ihtiyacım yok, Giresun sevdamız her platformda devam ediyor. Afyon'daki Giresun şehitliğimizin genişletme ve düzenleme çalışmaları için yetkililerle önceden planlanmış çalışmaların başlatılması için İscehisar kaymakamı ile görüştüm. Şehitliğimize  Giresun temalı görsellerle donatılmış  bir cevre düzenlemesi yapmak, gelen ziyaretçileri ağırlayacak kapasitede genişletmek ve peyzaj çalışmaları yapmak için İscehisar'a gideceğim. İnşallah şehitlerimizin şanına uygun bir çalışma olur. Bu tür işleri yaparken aldığım manevi haz her şeyin üstünde" 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir