GiresunManşet Üstü

HASAN TURAN: ADAYLIĞIMI HEMŞERİLERİM İSTEDİ

İstanbul Büyükşehir Meclis üyeliği görevinden istifa ederek Giresun’dan milletvekili aday adayı olan İstanbul Giresun Dernekler Federasyonu Başkanı Hasan Turan, tanıtım toplantısı düzenledi.

TÜTÜNCÜ ÖVDÜ
İstanbul’dan da çok sayıda davetlinin de katıldığı toplantıda, ilk konuşmayı yapan  AKP İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü ‘’Hasan Turan kardeşimizin birikiminden her zaman istifade etmek isteriz, Giresunspor yöneticiliğim sürecinde kapısını her çaldığımızda bizi geri çevirmeyen Hasan Turan’a gönülden teşekkür ederim’’ dedi.
10685599_1467081636867030_6884068640393213113_n

Hasan Turan ise; Giresun adına yaptığı çalışmaların kendisini bu noktaya taşıdığını, eğer seçilirse Giresun’un dört milletvekilinden biri değil tüm Giresunluların vekili olacağını belirtti. Hasan Turan,‘’ Aslında bu talep benden gelmiş değil, Giresun sevdalısı dostlarımız bana ‘ sen bu enerjini, organizasyon ve yönetim kabiliyetini Giresun için kullanmalısın’ diye teşvik ettiler açık destek verdiler. Ayrıca bu konuda yoğun bir kamuoyu baskısı altında idim. Bu, hemşerilerimizin her kesiminden gelen toplumsal bir talepti, geri çeviremezdim ve şimdi karşınızdayım’’ diye konuştu.

Öte yandan Hasan Turan'ın temayyül yoklamasına katılacak olan ve genel merkezden gelen aday adayları listesinde isminin yer almama nedeni bilinmezliğini koruyor. Buna rağmen aday adaylığını açıklayan Turan'ın çalışmalarına aralıksız devam ettiği görülüyor. 
 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir