GiresunManşet Üstü

HASAN AYDIN TABİRİ CAİZSE ‘ÇARK ETTİ’

Aday listelerinin açıklandığı günden sonra partisinin kararına ve kendisinin listede olmamasınatepki gösteren ve 1.sıra adayı Turhan Alçelik'in HAS Parti geçmişini eleştiren AKP milletvekili aday adaylarından Hasan Aydın, herşeyi unuttu, geri adım atarak "yola devam" dedi.

Aydın kendisine ait sosyal paylaşım sitesindeki, adeta kampanya şeklindeki "aday listelerini hazıralayan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'na isyan etti" diye yorumlanan açıklamalarını kaldırdı. 

Bunun yerine sıksık hala AKP'de siyaset yaptığını ve partisine bağlılığını dile getiren ve teşekkürler sıralayan Hasan Aydın "listeye giremediği için bunları yazıyor gibi bir düşünce yayılmaya çalışılıyor. Bu düşüncenin yanlış olduğunu belirtmem gerekiyor" dedi

"Selam olsun zamanından , çoluk çocuğundan ,parasından , sağlığından ve herşeyinden fedakarlık yaparak partimize 9 seçimde zafer kazandıranlara ve de 10. Seçimde de bu zaferleri taçlandıracak KAHRAMANLARA. DURMAK YOK ,YOLA DEVAM" diyen Aydın'ın son yorumunda da isim yoktu ama yine sanki Turhan Alçelik'in 1.sırasına tepki,serzeniş ve eleştiri yüklüydu. Aydın'ın bu yorumunda " "Bir düşünür diyorki: "Bu dünyada iki grup insan tanıdım. Birinci grupta olanlar ;bulundukları konuma adeta tırnaklarıyla kazıyıp gelenler ,ikinci grupta olanlar ise birinci gruptakilerin aksine hiç bir çaba göstermeden daha iyi konuma gelenler. Ben birinci grupta olmayı tercih ederim" diyor"şeklinde oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir