Giresun

HAMZAÇEBİ DESTEK İÇİN GELDİ

Giresun'da seçim çalışmalarına destek veren  İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, Ülkenin geleceği ve  huzuru için CHP’nin iktidara hazır olduğunu söyledi.

Milletvekili adayı Basri Gürsoy'la birlikte, Piraziz  CHP İlçe Başkanlığı, Piraziz Belediyesi, Bulancak İlçe Başkanlığı ve esnaf ziyareti yapan Milletvekili Hamzaçebi, yaptığı konuşmada, iktidarın en büyük adayının Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu belirterek, “ 7 Haziran’da AKP tek başına iktidarı kaybetti. Anayasaya göre 45 gün içinde hükümetin kurulması gerekiyor. AKP hükümet kurmak için değil hükümeti kurmamak için süreyi kullandı. Ülkemizde huzur yok. Ankara’da bomba patladı 102 vatandaşımız hayatını kaybetti. Yıllarca PKK terörü ile uğraştık, şimdi birde IŞID çıktı.  Bu ülke ve sizler bunları hak etmiyorsunuz. AKP İktidarında Türkiye AB’den uzaklaştırıldı. Komşuları ile dostluğunu bozdu. Efendim terör başka ülkelerden geliyor. Tamam, hangi komşu ülke yönetimi ile görüşüp terörün kaynağını keseceksin. Hepsi ile ilişkilerin kötü. “giresun

Hamzaçebi Giresun programı içersinde Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu makamında ziyaret etti.

Başkan Aksu konuğunu Akif Hamzaçebi’ye belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Milletvekili Akif Hamzaçebi, Giresun Belediyesi’nin başarılı çalışmalarını takip ettiklerini belirterek; “ Kerim Aksu,benim partili belediye başkanım. Kendisini tabi ki beğeneceğim. Ancak bir çok kesimden kendisinin başarılı çalışmaların duyuyoruz. Bu da bize gurur veriyor. Kerim Başkan çok daha başarılı hizmetlere imza atacaktır. Başarılarının devamını diliyorum. Giresun halkı kendisini ikinci defa göreve getirerek başarısını onaylamıştır “dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir