logo

reklam
13 Aralık 2016

HAMSİYİ ŞENLİKSİZ YEDİLER

Giresun Üniversitesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Hamsi Şenliği”, Beşiktaştaki terör saldrısı ve şehitlerimiz olması nedeniyle ertelenmedi.Ancak eğlenci programı iptal edilerek  şenliksiz yapıldı.

Öğrenci Konseyi Başkanlığı ve Öğrenci Topluluklarının katkılarıyla, Güre Yerleşkesi Etkinlik Alanında gerçekleştirilen şenliğe yamura rağmen yoğun ilgi gösterildi

Şenliğe, Rektör Prof. Dr. Cevdet COŞKUN, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M.Serkan SOYLU, Prof. Dr. Musafa CİN, Rektör Danışmanları Yrd. Doç. Dr. Abdullah ÇELİK, Yrd. Doç. Dr. Abbas KARAAĞAÇLI, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Şenlik esnasında gazetecilere bir açıklama yapan Rektör Coşkun, her yıl gerçekleştirilen şenliğin bu yılki etkinliklerindeki eğlence kısımlarının İstanbul-Beşiktaş’ta meydana gelen terör saldırısı nedeniyle iptal edildiğini söyledi. Yaklaşık 500 kilo hamsinin öğrencilere ikram edildiği şenliğin amacının üniversitedeki tüm öğrencileri, akademik ve idari personeli kaynaştırmak olduğunu söyleyen Coşkun, bu ve benzeri etkinliklerin ilçelerde de organize edildiğini sözlerine ekledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?