GenelGiresun

HAKAN KORKMAZ ‘İÇİMİZDE HIRSIZ VAR’ DEDİ

AKP eski il başkan yardımcısı partinin çeşitli kademelerinde görev yapan  Hakan Korkmaz’ın kendi sosyal paylaşım hesabından yaptığı ima yollu cümleler tartışma yarattı. Korkmaz, kendi deyimiyle ‘içimizdeki hainler’ dediği kişileri yolsuzluk yapmak ve devleti, milleti soymakla suçladı.

KİM BUNLAR?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sonuna kadar arkasında olduklarını ancak parti içindeki çıkar gruplarının davaya büyük zarar verdiğini öne süren Hakan Korkmaz, şu ifadeleri kullandı:  Bu zorlu günlerde Milletçe hep birlikte topyekün zulme,teröre karşı mücadele vermemiz gerekirken,bazılarının ucuz hesaplar peşinde koşması, bizleri oldukça üzmüştür. Misyonumuzdan,davamızdan uzak,siyasi ve ekonomik ahlaktan nasibini almamış, tüm emelleri kendi çıkarları olan, emanete hıyanet eden,devleti ve milleti fütursuzca soyan,her fırsattan istifade eden (leşci,savaş,afet fırsatçıları hırsızlar gibi )bizden görünen içimizdeki hainlere de hesabını elbet soracağız.”

Şimdi herkes Korkmaz’ın ifadelerinde belirttiği kişilerin kim olduğunu,  devleti kimlerin,nasıl soyduğunun açıklanmasını bekliyor.Bu açıkmalardan sonra gözler İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü'ye çevrildi. Tütüncü'nün Korkmaz'dan kimi kastettiğini açıklamasını isteyeceği konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir