GiresunUlusal

HAKAN KARAAHMET AYGÜN ATTAR’DAN ÖZÜR DİLEDİ

Giresunspor Kulübü Başkanı Hakan Karaahmet’in düzenlediği basın toplantısında, en ilginç açıklamalarından birisi de önceki dönem Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar’dan özür dilemesiydi.
Giresunspor’un Giresun Üniversitesi tarafından ihale yasaklısı yapılmasına değinen Hakan Karaahmet, önceki rektörlerden olan ve halen Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu üyeliği görevini sürdüren Prof.Dr. Aygün Attar’la şimdiki rektör Yılmaz Can’ı kıyasladı. Karaahmet, kendine ait medya organlarındaki haberlerlerle Attar’a haksızlık yaptığını kabul ederek özür diledi.
Başkan Karaahmet, şunları söyledi: “Rektör Aygün Attar vardı, biz O’na gazeteci olarak çok eziyet ettik. Çok üzerine gittik. Haberler yaptık. Ölecek miyim bilmiyorum ama herkesle helalleşir gibi yaşıyorum. O rektörden özür diliyorum. Ona yaptıklarımızdan dolayı özür diliyorum. Habercilik konusunda belki haddimizi de aştık. Bugün Giresun’un rektörü var görevde ama Giresunspor’un ihalesini iptal edebiliyor. Giresunlu hem de o rektör. Biz de çok mücadele etmiştik. Giresunlu bir rektör gelirse üniversite daha çok gelişir demiştik. Başka bir şey de söylemek istemiyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir