Giresun

HAKAN GÜLENÇ ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI

Giresun Ülkü Ocaklarında Ertuğrul Konal görevini Hakan Gülenç’e devretti. Giresun Ülkü Ocakları’ndan yapılan bayrak değişimine Genel Başkan Yardımcısı Kasım Güler katıldı.

Devir teslim töreninde konuşan Güler: “Yaklaşık iki yıldır namus ve şerefiyle alnının akıyla Giresun Ülkü Ocakları İl Başkanlığını yürütmekte olan Ertuğrul Konal başkanımız bugün itibariyle Allah’ın izniyle görevi Hakan Gülenç başkanımıza devretmektedir. İnşallah Rabbim hayırlı uğurlu eder, her şekilde yardımcıları olur. Biz Ertuğrul başkandan razıyız Rabbim de razı olsun. Yine aynı şevk ve heyecanla bundan sonra bu kutlu sancağı Hakan Başkan devralacak. Sancağımızı aynı şekile Giresun’da dalgalandıracağını biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Eski başkan Ertuğrul Konal ise, “Öncelikle Genel Başkanımızın yaklaşık iki yıldır görev yapıyoruz. Çok şükür Giresun’da başarılı olduğumuza inanıyorum. Bu başarıda hepimizin payı olduğunu söyleyebilirim. Herkesten helallik istiyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin” dedi.

Giresun Ülkü Ocakları İl Başkanı Hakan Gülenç ise yapmış olduğu konuşmada, “Öncelikle Allah’ın selamı ve bereketi üzerinize olsun. Bundan ince yine başka başkanlarımızla bu şehre bir maya attık. İnşallah Rabbim Giresun’da bu mayayı daha iyi yerlere masaj salonunda sex getirmeyi nasip eder. Bayrağımızı Allah’ın izniyle daha yukarda dalgalandıracağız. Bu davada ne çakıl tanesi olmak isterim nede bir toz zerresi Allah-u Teala kibirden muhafaza eylesin. Rabbim makama girdikten sonra kibirden bizi uzak tutsun İnşallah. Bu yolda başarılı olmak için sizlerin desteğini bekliyorum” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir