logo

reklam
02 Haziran 2017

HACISİYAM MAHALLESİ’NDE ARZU YEŞİL RÜZGARI

Giresun'un en büyük mahallelerinden olan Hacısiyam'da, muhtar Engin Yılmaz'ın hayatını kaybetmesinden sonra bu Pazar günü muhtarlık seçimi yapılacak. Çok sayıda adayın arasında bir de kadın aday var. Bunlardan birisi de Arzu Yeşil. Mahallenin sevilen simalarından Yeşil vaadleriyle dikkat çekiyor. 

Kazanma şansı yüksek iddialı adaylardan olan Yeşil, kapı kapı dolaşarak seçim çalışmalarını sürdürüyor. Her kesimden, özellikle kadınlardan oy alacağı iddiasıyla yola Çıkan Arzu Yeşil, mahalle halkına şeffaf bir yönetimin yanı sıra çeşitli vaatlerde de bulunuyor. 
Yeşil, " Giresun Belediyesi ile hizmet üzerine iletişim halinde olacağız. Araç park sorunu mağduriyetine son vermek için kolları sıvayacağız. Engelli dostlarımızın tüm engellerini kaldırmak için gereken adımları atacağız. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yeni yaşam alanları oluşturacağız. Yaşlılarımız için ‘İkinci Bahar’ adı altında bir buluşma ve kaynaşma derneği kuracağız. Küçük Liman’daki Kumyalı Balıkçı Barınağı’nın, şehrimize yakışır bir şekle dönüştürülmesi için kolları sıvayacağız. Mahallemizdeki karanlık sokakların aydınlatılması için gerekli girişimlere hemen başlayacağız. Ayrıca mahallemizdeki ihtiyaç sahiplerini tespit edip, onların her türlü ihtiyacını karşılamaya vesile olacağız. Hizmete açacağımız kitap ve oyuncak kumbarası ile de sosyal sorumluluk projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?