GiresunManşet Üstü

“GÜCÜMÜ ANKARA’DAN DEĞİL,HALKTAN ALIYORUM”

Kavaklar Mahallesi Sütlaş mevkiinde bulunan parkın açılışına Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun yanı sıra, Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Kara, Kavaklar Mahallesi Muhtarı Hasan Akın ve çok sayıda vatandaş katıldı.

00nq13l68dir93g60d5s7j

Oldukça yoğun bir katılıma sahne olan açılış ilk konuşmasını Muhtar Hasan Akın yaptı. Başkan Kerim Aksu’nun seçildiği günden bu yana Giresun için çalıştığını söyleyen Akın “Sürekli yer sorunu dolayısıyla park yapılmayan mahallemize, Kerim başkanımız yeni ve modern bir park kazandırdı. Araç trafiğinin yoğun olduğu bu bölge çocuklarımızın oyun oynaması için oldukça tehlikeli bir bölge. Sürekli tedirginiz. Çocuklarımız bundan sonra daha güvenli bir şekilde oyunlarını oynayacak. Bu ve bunun gibi bir çok hizmet için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Akın’dan sonra konuşan Belediye Başkanı Kerim Aksu da, “Giresun’a sevdalı bir kişiyim. Gücümü Ankara’dan değil halktan alıyorum ve halkıma hizmetin en iyisini sunmaya çalışıyorum. Parklar çocuklarımın yaşam alanı. Onları her zaman el üstünde tutuyoruz. İlimize çok sayıda park kazandırdık ve kazandırmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar şehrimize yapılan parktan daha fazla sayıda park kazandırdık. Çotanak Çocuk Parkı küçük dostlarımıza ve şehrimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Konuşmaların ardından hizmetlerinden dolayı Aksu’ya Kavaklar Mahalle Muhtarı Hasan Akın tarafından plaket sunuldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir