logo

reklam
06 Eylül 2015

GRÜ’DE SERTİFİKA PROGRAMI

Giresun Üniversitesi tarafından düzenlenen "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğiticilerin Eğitimi” konulu Sertifika Programı tamamlandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

seminer6

Giresun Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (GÜSEM) ve Kadın Sorunlarını Araştırma ve Uygulama Merkezi (GÜKAM) tarafından ortaklaşa yürütülen programın Cuma günü gerçekleşen ikinci gün oturumlarında; Rektör V. Prof. Dr. Ülkü Aygen TÜRKMEN, “Toplumsal Cinsiyet ve Şiddet”, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Canan ÇELİK, “Toplumsal Cinsiyet ve Beden İmgeleri”, İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zeynep BARKOT, “Toplumsal Cinsiyet ve Dil”, Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Emine Ela KÜÇÜK, “Toplumsal Cinsiyet, Çalışma Yaşamı ve Emek”,

5 Eylül Cumartesi gerçekleşen son gün oturumlarında ise; GÜKAM Müdürü Yrd. Doç . Dr. İlknur MEŞE, “Toplumsal Cinsiyet ve Aile”, Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Fatmanur ÖZEN, “Toplumsal Cinsiyet ve Eğitim”, İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zeynep BARKOT, “Toplumsal Cinsiyet ve Medya” konularında derslerini verdiler.

Değerlendirme oturumu ile sona eren programın sertifika dağıtım töreni ilerleyen günlerde yapılacak. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?