logo

reklam

GÖRGÜLÜOĞLU’NA GÖRGÜSÜZLÜK YAPTILAR

GİRESUN VALİSİ KARAHAN, BAKAN CANİKLİ'YE NE BULURSA AÇTIRMAYA VE TEMEL ATTIRMAYA DEVAM EDİYOR. CANİKLİ VE VALİ NEREDEYSE MAKAS ELDE GEZİYOR. CANİKLİ TÖRENLERE DE SİYASET EKİBİYLE GİDİYOR. MİLLETVEKİLİ ADAYI TURHAN ALÇELİK İSE TÖRENLERE KATILMIYOR. 

DÜNKÜ TÖRENLER BULANCAK VE PİRAZİZ'DEYDİ.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Giresun Valisi Hasan Karahan, AKP İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü ile birlikte açılışlarını sürdüyor. Canikli –Vali-Tütüncü üçlüsü dün, Bulancak’ta hayırseverin yaptırdığı bir cami, Hükümet Konağı, bir öğrenci pansiyonu, 24 derslikli Güzelyalı İlkokulu-Ortaokulu ile 16 derslikli Kovanlık Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin açılışını yaptılar.
Açılışlara ilçe kaymakamı belediye başkanlarının yanı sıra milletvekili adaylarından Mehmet Geldi ile Adem Tatlı da katıldı. Bir diğer aday Turhan Alçelik ise daha önce olduğu gibi törenlerde yer almadı.

Öte yandan Bakan Caniki’nin Piraziz programında konuşma krizi yaşandı. Bakan, Vali ve diğer ekip burada İlçe Stadyumu ve 200 kişilik İsmail Yücel Endüstri Meslek Lisesi pansiyonunun açılışını yaptı.  Piraziz Ortaokulunun da temeli atıldı.

2015-497-3Düzenlenen törende herkese söz verilip selamlama konuşması yaptırılırken, Piraziz’in CHP’li belediye başkanı Hüseyin Görgülüoğlu yok sayıldı. Görgülüoğlu bu durumu protesto ederek kurdela kesilme sırasında tören alanını terk etti. Başkan Görgülüoğlu’nun tepkisini Bakan Canikli’ye de ilettiği öğrenildi.

                      

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?