AktüelGiresun

GÖKHAN BOZALİOĞLU’NDAN ŞENLİKOĞLU’NA HEP DESTEK, TAM DESTEK!

BAŞKANLIĞI MHP'NİN MECLİS DESTEĞİNE BAĞLI OLAN AKP'Lİ BAŞKANA METHİYELER

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Belediye Meclis Üyesi Grup Başkanvekili S.Gökhan Bozalioğlu,Cumhur ittifakının hizmet açısından Giresun’a büyük katkıları olduğunu belirterek, Başkan Aytekin Şenlikoğlu’nu öven ‘koşulsuz destek’ içeren açıklamalarını sürdürdü. 
Bozalioğlu, yaptığı açıklamada, “Şenlikoğlu’nun hizmet anlamında verdiği mücadeleyi herkes görmekte, bu mücadelenin sonuna kadar destekçisiyiz ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu mücadeleyi ve yapılan hizmeti devam ettirmek içinde var gücümüzle çalışacağız.” Dedi
“Yapılan her yatırımın arkasındayız, bunun içinde grubumla hem mecliste hem de sahada ne gerekiyorsa yapacağız” diyen Bozalioğlu, şu değerlendirmeyi yaptı: “Hizmet anlamında Cumhur İttifakı Giresun için büyük bir kazanım olmuştur, bunu da şehrimiz ve milletimiz için sürdürmeye devam edeceğiz, birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız. Geçmişte yapılan hataların ve eksik yatırımların bedelini milletimizin ödememesi için gece gücü beraber çalışmaya devam edeceğiz. Giresun halkı en iyisine layıktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir